(Ne)būk žalias!

Marijampolė LOGO
VVPI

Projektu „(Ne)būk žalias!“ yra siekiama įvairiomis priemonėmis didinti Marijampolės gyventojų, dėmesį skiriant jaunimui ir moksleiviams, apie vartotojiškumą ir iš šio reiškinio ateinančias problemas aplinkosaugai.

Projekto uždaviniai:

  1. Ugdyti Marijampolės savivaldybės gyventojų, o ypač jaunimo sąmoningumą aplinkosaugos srityje, akcentuojant vartotojiškumo problemą ir su ja kylančias pasekmes.
  2. Sukurti naują metodinį įrankį, darbui su jaunimu apie aplinkosaugą (didelį JENGA žaidimą su klausimais apie aplinkosaugą).

Projekto veiklos:

  1. Kūrybinės dirbtuvės tvarumo tematika vartotojiškumo įpročių mažinimui. Bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės 15 asmenų. Dirbtuvių metu bus praktiškai rodoma, kaip galima mažinti vartotojiškumą, panaudojant senus drabužius, buities daiktus naujam funkcionalumui.
  2. Naujo metodinio įrankio darbui su jaunimu aplinkosaugos tematika sukūrimas. Planuojame sukurti didelį JENGA žaidimą su medinėmis kaladėlėmis, ant kurių būtų išgraviruotas 30 klausimų apie aplinkosaugą, tvarumą, ekologiją ir vartotojiškumą. Kadangi žaidimo detalės bus gaminamos pagal individualų užsakymą, planuojama, kad jos bus didelės (visas žaidimas bent 0,7 m aukščio) ir graviruojami atskiri šiam žaidimui sugalvoti klausimai.

Projekto finansavimo suma 500 Eur.

Projektą finansuoja Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialioji programa.

Svetainė sukurta Internetinių svetainių kūrimas