Kūrybiškumo ID jaunimui – verslas prasideda nuo idėjos

Kūrybiškumo ID jaunimui – verslas prasideda nuo idėjos

 

Šiuo projektu siekėme, kad daug patirties verslumo srityje neturintys jauni asmenys susipažintų gerosiomis amatų praktikomis Lvovo mieste (Ukrainoje), pasisemtų informacijos, naudingos šios srities socialinio verslumo kūrime bei užmegztų partnerystės ryšius tarpusavyje (tarp lietuvių ir ukrainiečių jaunųjų kūrėjų ir amatininkų). Jauni asmenys pamatė, kad savo gebėjimą ir amatą galima pritaikyti realizuojant socialinio verslumo idėjas, įtraukiant ir atliepiant vietos bendruomenės poreikius. 

Pažintinė kelionė atskleidė verlsumo idėjas slypinčias Lvove, o pokalbiai su jaunaisiais verslininkais įkvėpė kurti ir nebijoti bandyti. Dėkojame Socialinių iniciatyvų instituto komandai už gerą ir produktyvų laiką kartu!

Šio projekto metu buvo sukurtas naujas metodinis įrankis (stalo žaidimas) darbui su jaunimu socialinio verslumo (antreprenerystės) kompetencijoms ugdyti. Šio metodinio įrankio pagalba įvairios įstaigos ir organizacijos, dirbančios su jaunimu tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje, galės jaunimui priimtina forma perteikti pagrindinę informaciją ir suvokimą, kas yra verslumas, kas yra socialinis verslumas, kokios žinios, kompetencijos ir įgūdžiai apima verslumo sąvoką.

Metodinis įrankis – (stalo žaidimas) darbui su jaunimu, ugdant jaunimo verslumo kompetencijas

APIE METODINĮ ĮRANKĮ IR ŽAIDIMO TAISYKLĖS

ŽAIDIMO KORTELĖS SU KLAUSIMAIS IR UŽDUOTIMIS

Projektą “Kūrybiškumo ID jaunimui” finansuoja Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų taryba pagal Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos administruojamą konkursą.

#Lvovas #Ukraina #Marijampolė #PažintinisVizitas #VisadaTikDėlTavęs #CreativityID #SocietyInitiativesInstitute 

Svetainė sukurta Internetinių svetainių kūrimas