Jaunimo apskritalizacija Vilniuje

Jaunimo apskritalizacija Vilniuje

Vilnius, VJOSAS, Vilniaus apskritasis stalas, VVPI, RJOTA, Visuomenės ir verslo plėtros institutas, projektas, diskusija, jaunimas, mokymai

Šį šeštadienį, gegužės 25 dieną, kai jau Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų antrasis turas buvo „finišo tiesiojoje“, Vilniuje susirinkus vietos aktyvaus jaunimo bendruomenei bei Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos Apskritasis stalas (VJOSAS) atstovams įvyko jau penktasis „RJOTA“ projekto regioninis susitikimas.
Nuo pat ryto tik susipažinę ir lengvai aptarę politines šių dienų aktualijas pradėjome veiklą spręsdami viktorinas apie vietos savivaldą, jos funkcijas bei jaunimo galimybes prisidėti prie įvairių sprendimų įgyvendinimų. Vienos užduotys keitė kitas, linksmos situacijos keitė rimtas. Dažnai užduotys vertė ne tik gerai pagalvoti, bet ir pareikalavo daug žinių apie vietos savivaldą, apie jaunimo padėtį joje bei įtaką sprendimams. Šių viktorinų metu išbandėme ne vieną neformaliojo ugdymo metodą, kurio pagalba diskutavome ko trūksta jaunimui Vilniuje ir kaip tą situaciją pats jaunas žmogus gali pakeisti. 
Šis projektas “Regioninių jaunimo organizacijų tarybų apskritalizacija”, kitaip „RJOTA“, vyksta 6 partnerių miestuose ir yra Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamo projekto viena iš veiklų, kurios metu kuriama konkrečius pasiūlymus jaunimo pokyčiams savivaldybėse, gilinamasi į jaunimo politiką bei jos svarbą visuomeniniame gyvenime. Projekto įgyvendintojas viešoji įstaiga „Visuomenės ir verslo plėtros institutas“.

Svetainė sukurta Internetinių svetainių kūrimas